GOTOWE DO ZAMIESZKANIA

To zespół profesjonalistów z branży wykończenia wnętrz, architektury i nadzoru.
Mający na celu wykonanie Twojego mieszkania profesjonalnie, terminowo
z zachowaniem najwyższych standardów.

OD CZEGO SiĘ ZACZĘŁO…

Firma GOTOWE DO ZAMIESZKANIA powstała w wyniku kooperacji biura projektowego i firmy zajmującej się wykończeniem nieruchomości. Po blisko 3-letniej symbiozie i kilkudziesięciu wspólnych realizacjach zakończonych sukcesem, zdecydowaliśmy się połączyć siły. Nasza współpraca ukierunkowana jest w głównej mierze na wykończenie nieruchomości powierzonych przez inwestora.

 

KIM JESTEŚMY

Biuro projektowe PRACOWNIA A powstało w 2006 roku. Tworzy holistyczne projekty wnętrz wraz z nadzorem autorskim. Skutecznie wykonuje również projekty domów jednorodzinnych. Zespół Pracowni A tworzą dyplomowani architekci z różnych branż oraz inżynierowie budownictwa.

Firma DO ZAMIESZKANIA rozpoczęła działalność w 2013 roku. Nadzoruje przygotowania i sprzedaż wyremontowanych, umeblowanych i wyposażonych mieszkań z rynku pierwotnego. Efektywnie wypełnia małe założenia deweloperskie (domy szeregowe i wolnostojące czy całościowe remonty starych kamienic). Ponadto prowadzi wsparcie w sprzedaży i wykonaniu materiałów dekoracyjnych.

Od kilku lat firmę GOTOWE DO ZAMIESZKANIA tworzy również trzeci z muszkieterów, czyli KIDIS (Koordynacja i dozór instalacji specjalistycznych). Ponad 10-letnie doświadczenie w roli dyspozytora, jest marką samą w sobie. W swoim dorobku podmiot posiada liczne realizacje wnętrz restauracyjnych, lokali dla inwestorów prywatnych, projektów wielkopowierzchniowych oraz rewitalizacji kamienic.